pobyt na mlejně

u nás na mlejně
u nás na mlejně
obývací místnost
obývací místnost
dvůr s altánem
dvůr s altánem

NABÍZÍME POBYT NA MLEJNĚ..

... v obci Oltyně u Opařan, 12km od města Tábor. Mlejn je samota pod hrází Oltyňského rybníka, uprostřed luk a lesů. V létě kola, vodní a pěší turistika na nedaleké Lužnici, golf (Čertovo břemeno), houbaření; v zimě běžky nebo sjezdové lyžování na Monínci; klid, ticho, relax.

PRONÁJEM: poskytujeme ubytování v přízemí až pro 9 osob, na týdenní nebo víkendové pobyty během celého roku. Vánoční a velikonoční svátky a Silvestr podle dohody. K dispozici je wifi, zahradní posezení v altánu s grilem, dětské pískoviště, houpačka, skluzavka a krytý, v létě vyhřívaný bazén. V přilehlé zahradě máme pět oveček s jehňaty a v horním sadě naše včelky.

UBYTOVÁNÍ: 1. ložnice - 1x dvoulůžko a 1x lůžko; 2. ložnice - 2x lůžko/palanda a 1x dvojlůžko; plně vybavená kuchyně - kuchyňská linka, varná deska, vestavěná trouba, digestoř, myčka, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, jídelní kout; obývací pokoj - kožené rohové sezení, rozkládací spaní 1x dvoulůžko, jídelní kout, TV; vlastní koupelna se sprchou a umyvadlem; samostatné WC.

Dětská cestovní postýlka a  jídelní židlička k dispozici po domluvě.

Vytápění - ekologické kombinované, automatické, s radiátory ve všech místnostech, obsluhu provádí majitel mlejna. Celý mlejn je oplocený, parkování uvnitř objektu.

OBCHODY a RESTAURACE: Opařany, Dražice, Tábor, Milevsko, Bechyně, Všechov - restaurace Daniel.

ZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ: historické a starobylé město Tábor, moderní wellness, či Zoo v Táboře, Sezimovo ústí - Benešova vila, lázeňské město Bechyně, Milevsko - starobylý klášter, Jistebnice, Písek, zámek Orlík a Zvíkov, Třeboň 45min, řeka Lužnice, Stádlecký řetězový most, Chýnovská jeskyně, zřícenina hradu Choustník a Dobronice u Bechyně, Kozí hrádek, golfové hřiště Čertovo břemeno 15min a golf Bechyně, lyžařské středisko Monínec - 20min.

VČELAŘSKÝ BALÍČEK: prohlídka rodinné farmy, ukázka včelařského provozu a vybavení, prohlídka stanovišť úlů a medárny v sousední obci, druhy medu a ochutnávka, cca 1 - 2h. Jen po předchozí domluvě a za příplatek. Z kapacitních (časových důvodů) nabízíme včelařský balíček jako bonus pouze pro ubytované hosty, po dohodě a mimo včelařskou sezónu.

CENY - max. počet osob 9 (preferujeme týdenní a víkendové pobyty):        

- týden od pátku 14 h do následujícího pátku 12 h:              27.200 Kč      Pro 4 a méně osob:                                                               16.700 Kč

- víkend  od pátku 14 h do neděle 12 h.:                               10.000 Kč      Pro 4 a méně osob:                                                                 6.800 Kč

Děti do 1,9let zdarma!                      Check-in 14-22, check-out do 12h

V ceně není zahrnutý poplatek 1000 Kč za úklid. Celý objekt je nekuřácký. Přestože máme rádi zvířátka, z provozních důvodů je pobyt možný pouze bez domácích mazlíčků.

Rezervace pobytu je potvrzená zaplacením 50% z celkové ceny.

Storno podmínky:

30 - 15 dní před nástupem pobytu: 50% z přijaté zálohy

14 - 1 den před nástupem pobytu: 100% z přijaté zálohy

Váš pobyt si můžete rezervovat zde anebo přes airbnb