naše nabídka

nabízíme med květový, medovicový            a pastovaný (pastový) a oddělky

naše medy
naše medy

 med dodáváme ve sklenicích v množství  500g  a  900g

Níže uvedené ceny jsou platné při osobním odběru. 

Ceník:

med květový - luční

140 Kč za malou sklenici  500 g 

210 Kč za velkou sklenici 900 g 

med pastovaný

150 Kč za malou sklenici 500 g

220 Kč za velkou sklenici 900 g

UPOZORNĚNÍ:

Milí zákazníci, děkujeme za vaši přízeň i ohlasy, které se nám na náš med dostává. Jsme rádi, že se k nám vracíte a náš med vám chutná. Loňský med je vyprodaný, tekutý není již ani jeden, na skladě zbývá posledních několik sklenic pastovaného. Další med pro vás budeme mít připravený až po prvním letošním medobraní (cca konec května) - pro aktuální info o průběhu letošní sezóny nás můžete sledovat na FB a Instagramu. Ještě jednou děkujeme, krásné jaro všem!

Odběrná místa (po dohodě):  Drhovice, Oltyně,

Praha 22 - Uhříněves, Mnichovice (okr. Praha - východ).

Nabízíme také možnost zaslání medu poštou. Poštovné včetně balného v rámci ČR za 10 ks 900g sklenic činí přibližně 200 Kč. 


Oddělky: přijímáme objednávky na 5-ti rámkové oddělky, RM 17x39cm. Oddělky s mladou, kladoucí, volně spářenou a značenou matkou. Vyšetření na mor včelího plodu a veterinární povolení pro převoz mimo Jihočeský kraj samozřejmostí. Matky si vychováváme z vlastních výběrových včelstev. Osobní převzetí dle pořadníku na konci června - zač. července. Odběr oddělků v kartonovém obalu. Cena 2400,-/ks. Objednávky a případné další dotazy prosíme na email info@medzemlejna.cz.