aktuality

UPOZORNĚNÍ: 

15. 11. 2022 - nabízíme vám vkusný a sladký vánoční dárek v různých kombinacích/sadách - viz obrázek výše. Více o vánoční akci na našich stránkách na facebooku

2. 8. 2022 - v současné době nabízíme med květový, pastovaný a smíšený, distribuovat ho budeme od září 2022. Ceny našeho medu najdete tady.

2. 4. 2022 - Milí zákazníci, děkujeme za vaši přízeň i ohlasy, které se nám na náš med dostává. Jsme rádi, že se k nám vracíte a náš med vám chutná. Loňský med je vyprodaný, tekutý není již ani jeden, na skladě zbývá posledních několik sklenic pastovaného. Další med pro vás budeme mít připravený až po prvním letošním medobraní (cca konec května). Ještě jednou děkujeme, krásné jaro všem!

12. 7. 2021 - Naši milí zákazníci, tento víkend naplníme první sklenice a od příštího pondělí (19. 7.) zahajujeme prodej medu 2021! Objednávky nám můžete posílat nejlépe na email info@medzemlejna.cz, případně komunikovat přes náš profil na FB a Instagramu. Máme za sebou velmi slabou loňskou sezónu a bohužel i letošní chladné jaro včelkám i nám práci ztížilo. Menší snůška, vyšší náklady i situace na trhu nás přiměla aktualizovat ceny našeho medu. Květový med nabízíme za 210,-/900g, pastový 220,-/900g. Lesní med v nabídce není - včelky ho letos z důvodu nepřízně počasí nepřinesly.

19. 5. 2021 - Oddělky: přijímáme objednávky na 5-ti rámkové oddělky, RM 17x39cm. Oddělky s mladou, kladoucí, volně spářenou a značenou matkou. Vyšetření na mor včelího plodu a veterinární povolení pro převoz mimo Jihočeský kraj samozřejmostí. Matky si vychováváme z vlastních výběrových včelstev. Osobní převzetí dle pořadníku na konci června - zač. července. Odběr oddělků v kartonovém obalu. Cena 2400,-/ks. Objednávky a případné další dotazy prosíme na email info@medzemlejna.cz.

4. 5. 2021 - Vzhledem k tomu, že od vás dostáváme dotazy ohledně možnosti objednání včelařského balíčku i pro neubytované zájemce, odpovídáme, že z kapacitních (časových důvodů) nabízíme včelařský balíček jako bonus pouze pro ubytované hosty a mimo včelařskou sezónu.

5. 4. 2021 - Naši milí zákazníci a přátelé, moc děkujeme za přízeň vám všem, a také děkujeme za skvělý med našim včelkám. Pro tuto chvíli expedujeme poslední objednávky a hlásíme, že náš med je vyprodaný. První medobraní bývá ve druhé polovině května nebo začátkem června, tzn. nové objednávky budeme vyřizovat následovně

říjen 2020 - Tmavý - lesní med je vyprodaný. 

Naše novinky můžete rovněž sledovat na našem facebooku a Instagramu. 

Prodej medu a jeho výdej probíhá po předchozí dohodě na výdejních místech:

Uhříněves - Praha 22,  Kašovická 969/3; Mnichovice (Praha - východ), Šibeničky 708; Oltyně 18; Drhovice.   

Také pro letošní rok jsme pro zájemce připravili novinku: možnost ubytování na mlejně. Nabízíme týdenní nebo víkendové pobyty až pro 8 osob. Více o této možnosti zde.


Aktuality ze života našich včeliček nově můžete najít také na našem Instagramu zde. 

Nebo navštivte naší stránku na facebooku Med ze mlejna

Staňte se jejich příznivcem.Reportáž TV Nova o nedostatku medu březen 2019: